Opony całoroczne 17 cali

Wyszukaj opony całoroczne 17 cali
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Wyszukaj opony całoroczne
wg samochodu

Marka

Model

Opony całoroczne 17 czy warto kupić?

Opony całoroczne 17 to warte zakupu rozwiązanie dla nowoczesnych kierowców, umożliwiające komfortową eksploatację niezależnie od pory roku. Korzystanie z opon całorocznych 17 zapewnia wiele korzyści, między innymi pozwala oszczędzić cenny czas i pieniądze.

Wybierając prezentowane ogumienie, kierowca może zrezygnować z zakupu dodatkowego kompletu opon sezonowych, który często jest dotkliwy dla portfela. Dodatkowo, brak potrzeby sezonowej wymiany pozwoli uniknąć długich kolejek i uciążliwych terminów wizyty w warsztacie.

Ze względu na liczne korzyści i zalety, opony całoroczne 17 cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Do jakich samochodów opony całoroczne 17 cali?

Opony całoroczne w rozmiarze 17 cali zajmują ważną pozycję na rynku oponiarskim. Ten rozmiar opon montowany jest najczęściej do większych samochodów osobowych, a także limuzyn o mocniejszym silniku i aut z napędem 4x4.

Popularność i zapotrzebowanie wśród kierowców sprawiły, że na opony całoroczne 17 cali chętnie decydują się także producenci samochodów. Prezentowany rozmiar opony można często spotkać jako wyposażenie fabryczne, pasujące do takich samochodów jak: Ford Mondeo, Opel Meriva, Hyundai i40, Volkswagen Passat, BMW 5, Volvo S60, Audi A4, Peugeot 207, Toyota Avensis, oraz Opel Astra.

Opony wielosezonowe 17 cali – ceny

Ceny opon wielosezonowych 17 cali są zależne od wielu czynników takich jak: producent, osiągi, jakość materiałów i wykonania oraz przystosowanie do konkretnego pojazdu. Opony wielosezonowe 17 umownie dzielą się na trzy segmenty cenowe, z których każdy cechuje się odmiennymi zaletami.

  • Klasa ekonomiczna – opony klasy ekonomicznej charakteryzuje najniższa i najbardziej korzystna cena oraz średni poziom osiągów. Opony wielosezonowe 17 tego segmentu to świetne rozwiązanie dla kierowców o spokojniejszym stylu jazdy, poruszających się na dobrze utrzymanych trasach.
  • Klasa średnia – ten segment stanowi kompromis pomiędzy dobrym poziomem osiągów a korzystną ceną zakupu. Opony wielosezonowe 17 klasy średniej polecane są dla kierowców stawiających na najlepszy stosunek ceny do jakości.
  • Klasa premium – są to opony wielosezonowe 17 o najwyższym poziomie osiągów i bezkonkurencyjnej jakości wykonania. Jest to ogumienie dedykowane dla właścicieli aut klasy premium oraz kierowców, którzy nie chcą iść na żaden kompromis.

Gdzie kupić opony wielosezonowe 17

Opony wielosezonowe 17 warto kupić przez Internet, korzystając z bogatej oferty 24opony. Zapewniamy bogaty asortyment na każdą kieszeń, a każdy model pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów.

Zróżnicowany indeks prędkości i indeks nośności pozwoli dobrać opony wielosezonowe 17 bez względu na przeznaczenie i typ pojazdu. 

W naszym sklepie znajdziesz wszelkie rodzaje opon wielosezonowych – od solidnych i tanich propozycji, aż po niezrównane modele cenione na całym świecie. Już teraz zapewnij sobie komfort oraz bezpieczeństwo jazdy przez cały rok i kup opony wielosezonowe 17 w 24opony!

Opony całoroczne 17 – jak dobrać rozmiar?

Wybierając opony całoroczne 17 warto przeanalizować swój styl jazdy oraz samochód. Ten rozmiar opon dedykowany jest do montowania na felgi o średnicy 17 cali. Podczas zakupu opon całorocznych dobrze jest kierować się zaleceniami producenta, które znajdują się w książeczce serwisowej pojazdu.

Warto też pamiętać, że opony całoroczne 17 o homologowanych rozmiarach zastąpić można oponami alternatywnymi. Powinny one jednak spełniać normy odchylenia względem oryginału (od -2% do 1,5%).

Dobrze dobrane opony całoroczne 17 cali to gwarancja lepszych wrażeń z jazdy i dodatkowego bezpieczeństwa w każdych warunkach pogodowych. To dobry wybór, na którym zdecydowanie zyska komfort i bezpieczeństwo codziennej podróży.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.