Opony całoroczne 13 cali | Darmowa dostawa | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne 13 cali

Wyszukaj opony całoroczne 13 cali
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Wyszukaj opony całoroczne
wg samochodu

Marka

Model

Najpopularniejsze 13-calowe opony całoroczne

Opony wielosezonowe 13 – do jakich samochodów?

Opony wielosezonowe 13 cali są dedykowane przede wszystkim do małych samochodów kompaktowych. Znajdują szerokie zastosowanie między innymi w takich pojazdach jak: Nissan Micra, Opel Corsa, Volkswagen Polo, Seat Ibiza, Fiat Seicento i wielu innych.

Choć moda na opony wielosezonowe 13 powoli przemija, na polskich drogach wciąż porusza się wiele aut wyposażonych w opony o takim rozmiarze. Producenci nie zapominają o nich, a bogata oferta umożliwia komfortowy dobór modelu do własnego samochodu.

Jak dobrać opony całoroczne 13?

Opony całoroczne 13 cali należy dobierać według zaleceń producenta samochodu, które znajdują się w dokumentacji pojazdu. Warto też przeanalizować własne potrzeby oraz styl jazdy, co pomoże w wybraniu konkretnego modelu. 

Rozmiar ten jest przystosowany do montażu na felgi o średnicy 13 cali. Zamiast rozmiaru homologowanego można też zdecydować się na zamiennik opon całorocznych 13. Rozmiar alternatywny musi jednak spełniać normy odchylenia względem oryginalnego – od 1,5% do -2%.

Opony całoroczne 13 cali – zalety

Opony całoroczne 13 cali to modele zapewniające liczne zalety podczas codziennej jazdy. Ogumienie tego typu umożliwia i bezpieczną eksploatację niezależnie od pory roku. To szczególnie ważna zaleta dla kierowców ceniących wygodę i uniwersalność. 

Zakup opon całorocznych 13 eliminuje też potrzebę uciążliwej wymiany sezonowej oraz kosztownego zakupu drugiego kompletu opon. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i koszty, dzięki czemu można podróżować spokojniej i bardziej komfortowo!

Ile kosztują opony wielosezonowe 13 cali?

Opony wielosezonowe 13 cali w ofercie 24opony pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców. Każdego dnia dokładamy starań, by prezentowane modele były odpowiedzią na potrzeby współczesnych kierowców. 

W branży motoryzacyjnej, opony wielosezonowe 13 cali dzieli się umownie na trzy klasy cenowe. Każdą z nich cechują odmienne zalety oraz przeznaczenie. 

  • Klasa premium – przeznaczone dla najbardziej wymagających kierowców. Opony wielosezonowe 13 klasy premium cechuje najwyższa trwałość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jest to ogumienie dostępne w wyższej cenie. 
  • Klasa średnia – znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących najlepszego stosunku jakości do ceny. Opony wielosezonowe 13 cali tej klasy łączą w sobie umiarkowany koszt oraz zoptymalizowane parametry jezdne. 
  • Klasa ekonomiczna – modele dedykowane dla kierowców poruszających się głównie na krótkich odcinkach. Opony wielosezonowe 13 klasy budżetowej spełniają europejskie normy bezpieczeństwa oraz są dostępne w najniższej cenie na rynku.
płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.