Opony wielosezonowe 19 cali dla Twojego auta! - 24opony.pl

Jak dobrać odpowiednie opony wielosezonowe 19 cali?

Wyszukaj opony całoroczne 19 cali
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Wyszukaj opony całoroczne
wg samochodu

Marka

Model

Rok

Popularne rozmiary
opon całorocznych 19 cali

Najpopularniejsze 19-calowe opony całoroczne

Opony wielosezonowe R19 montowane są w większych limuzynach oraz autach sportowych, z napędem 4x4. Na ich montaż decydują się również fani tuningu, którzy chcą uzyskać efektowny wygląd.

Rozmiar ten możemy spotkać w takich autach, jak Ford S-MAX i Focus, Citroen C5, BMW Seria 3, 5 i 7, Mercedes Klasa E i S, Audi A6 i A8, Mazda 6, Ford Focus lub Seat, LeonVW Passat i Golf.

 

Wybór modeli opon 19” jest ogromny zarówno w klasie ekonomicznej, średniej, jak i premium. Każdy kierowca znajdzie tu odpowiednie wyposażenie dla siebie. Warto wspomnieć jednak, że opony wielosezonowe 19 cali są praktyczne nie stosowane. Polecane opony całoroczne w tym rozmiarze to Imperial All Season Driver lub Tristar All Season Power.

 


W trakcie wybierania nowych opon do Twojego auta postępuj rozważnie. Rozmiar opony wybieraj na podstawie średnicy felgi oraz stylu jazdy. Informacje dotyczące homologowanych rozmiarów do Twojego samochodu znajdziesz w książeczce serwisowej auta. Odpowiednio dobrane opony mają wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży. Nieodpowiednio dobrane opony mogą być przyczyną niebezpiecznych sytuacji na drodze, jak np. zsuniecie opony z felgi w trakcie jazdy. Najlepiej kierować się rekomendacjami producenta samochodu, ale nie jest to konieczne. Opony o homologowanych rozmiarach zastąpić można oponami alternatywnymi. Powinny one jednak spełniać normy odchylenia względem oryginału (od -2% do 1,5%).

 

Nie pamiętasz, jaki rozmiar opon pasuje do Twojego samochodu? Chcesz znaleźć opony zamienne? Sprawdź nasz kalkulator rozmiarów.

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.