Opony całoroczne 19 cali

Wyszukaj opony całoroczne 19 cali
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Wyszukaj opony całoroczne
wg samochodu

Marka

Model

Popularne rozmiary
opon całorocznych 19 cali

Opony wielosezonowe 19 – dla kogo są?

Opony wielosezonowe 19 to znakomite rozwiązanie dla kierowców szerokiej gamy pojazdów. Na ten rozmiar decydują się najczęściej właściciele aut sportowych, większych limuzyn oraz SUV-ów z napędem 4x4.

Efektowny wygląd i liczne zalety sprawiają, że opony wielosezonowe 19 są wybierane do takich samochodów jak: Mercedes klasy S, Mazda 6, Audi A6 i A8, Ford S-MAX, Citroen C5, Volkswagen Passat oraz Seat Leon. 

Jak wybrać opony całoroczne 19?

Opony całoroczne 19 należy wybierać rozważnie, według wskazówek producenta pojazdu. Jest to duże ogumienie, przeznaczone na felgi o średnicy 19 cali. Homologowany rozmiar opon do danego samochodu można komfortowo sprawdzić w jego dokumentacji. 

Istnieje też możliwość zamontowania rozmiaru alternatywnego opon całorocznych 19. Nie może on jednak przekraczać dopuszczalnego odchylenia względem oryginału (przedział od -2% do 1,5%). 

Właściwie dobrane opony całoroczne 19 zapewniają maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży. Przed zakupem warto wziąć pod uwagę także własny styl jazdy oraz osiągi auta, co pomoże wybrać właściwy indeks prędkości i nośności. 

Opony wielosezonowe 19 cali – jakie kupić?

Opony wielosezonowe 19 cali są dostępne w bogatej ofercie na każdą kieszeń. Zastanawiając się jakie kupić do swojego pojazdu, warto zwrócić uwagę na trzy segmenty jakościowe. Każdy z nich dedykowany jest innej grupie kierowców i oferuje odmienne zalety. 

  • Klasa ekonomiczna – modele dostępne w najniższej cenie, zapewniające solidne osiągi. Opony wielosezonowe 19 cali tej klasy to rozwiązanie dedykowane dla oszczędnych i spokojnych kierowców, poruszających się na krótszych trasach. 
  • Klasa premium – najlepsze dostępne osiągi i trwałość oraz wyższa cena. Jest to rozwiązanie dla wymagających kierowców, którzy oczekują najwyższej wydajności od ogumienia. 
  • Klasa średnia – ogumienie stanowiące kompromis wysokiej klasy rozwiązań i umiarkowanych kosztów. Opony wielosezonowe 19 cali tego segmentu to oferta dla kierowców, ceniących korzystny stosunek jakości do ceny.

Czy warto kupić opony całoroczne 19 cali?

Opony całoroczne 19 cali to warte zakupu rozwiązanie, które cechuje komfort i uniwersalność. Dzięki możliwości wygodnej eksploatacji przez cały rok, ogumienie tego typu zyskuje dużą popularność wśród kierowców w całej Europie! 

Kupując opony całoroczne 19 cali, zdecydowanie warto postawić na szeroki asortyment 24opony. Dokładamy wszelkich starań, by oferta spełniła Twoje wymagania, a nasze opony pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.