Opony wielosezonowe 21 cali dla Twojego auta! - 24opony.pl

Jak dobrać odpowiednie opony wielosezonowe 21 cali?

Wyszukaj opony całoroczne 21 cali
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Wyszukaj opony całoroczne
wg samochodu

Marka

Model

Rok

Popularne rozmiary
opon całorocznych 21 cali

Najpopularniejsze 21-calowe opony całoroczne

Opony wielosezonowe R21 i większe spotykane są rzadko, jako specjalistyczne homologacje do danego modelu samochodu. Rozmiar 21 cali to największe opony osobowe. Ciężko spotkać tak duże opony całoroczne.

Rozmiar ten możemy spotkać w takich autach, jak BMW Seria 7, VW Touare lub Porsche Cayenne.

Polecane opony całoroczne w tym rozmiarze to Pirelli Scorpion Verde All do aut z napędem 4×4. Samochody sportowe, luksusowe limuzyny i SUV często korzystają z opon 21” o specjalnej konstrukcji.

 


W trakcie wybierania nowych opon do Twojego auta postępuj rozważnie. Rozmiar opony wybieraj na podstawie średnicy felgi oraz stylu jazdy. Informacje dotyczące homologowanych rozmiarów do Twojego samochodu znajdziesz w książeczce serwisowej auta. Odpowiednio dobrane opony mają wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży. Nieodpowiednio dobrane opony mogą być przyczyną niebezpiecznych sytuacji na drodze, jak np. zsuniecie opony z felgi w trakcie jazdy. Najlepiej kierować się rekomendacjami producenta samochodu, ale nie jest to konieczne. Opony o homologowanych rozmiarach zastąpić można oponami alternatywnymi. Powinny one jednak spełniać normy odchylenia względem oryginału (od -2% do 1,5%).

 

Nie pamiętasz, jaki rozmiar opon pasuje do Twojego samochodu? Chcesz znaleźć opony zamienne? Sprawdź nasz kalkulator rozmiarów.

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.