Opony wielosezonowe 20 cali dla Twojego auta! - 24opony.pl

Jak dobrać odpowiednie opony wielosezonowe 20 cali?

Wyszukaj opony całoroczne 20 cali
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Wyszukaj opony całoroczne
wg samochodu

Marka

Model

Rok

Popularne rozmiary
opon całorocznych 20 cali

Najpopularniejsze 20-calowe opony całoroczne

Opony wielosezonowe R20 montowane są w większych limuzynach, SUV-ach oraz minivanach. Na ich montaż decydują się również fani tuningu, którzy chcą uzyskać efektowny wygląd.

Rozmiar ten możemy spotkać w takich autach, jak BMW Seria 5 i 7, Skoda Superb, BMW X i X5, Renault Grand Scenic, Volvo S60 i XC90 lub Porsche Cayenne.

 

Wybór modeli opon 20” jest duży zarówno w klasie ekonomicznej, średniej, jak i premium. Każdy kierowca znajdzie tu odpowiednie wyposażenie dla siebie. Warto wspomnieć jednak, że opony wielosezonowe 20 cali są praktyczne nie stosowane. Polecane opony całoroczne w tym rozmiarze to Pirelli Scorpion Verde All Season do aut 4×4. Samochody sportowe, luksusowe limuzyny i SUV często korzystają z opon 20” o specjalnej konstrukcji.

 


W trakcie wybierania nowych opon do Twojego auta postępuj rozważnie. Rozmiar opony wybieraj na podstawie średnicy felgi oraz stylu jazdy. Informacje dotyczące homologowanych rozmiarów do Twojego samochodu znajdziesz w książeczce serwisowej auta. Odpowiednio dobrane opony mają wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży. Nieodpowiednio dobrane opony mogą być przyczyną niebezpiecznych sytuacji na drodze, jak np. zsuniecie opony z felgi w trakcie jazdy. Najlepiej kierować się rekomendacjami producenta samochodu, ale nie jest to konieczne. Opony o homologowanych rozmiarach zastąpić można oponami alternatywnymi. Powinny one jednak spełniać normy odchylenia względem oryginału (od -2% do 1,5%).

 

Nie pamiętasz, jaki rozmiar opon pasuje do Twojego samochodu? Chcesz znaleźć opony zamienne? Sprawdź nasz kalkulator rozmiarów.

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia