Opony Westlake

Westlake
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Westlake

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Westlake producent

Opony Westlake to chiński producent opon, utworzony przez istniejący od 1958 roku koncern opon Zhongce Rubber. Firma Westlake powstała w Hangzhou i aktualnie jest to jedna z największych marek oponiarskich na świecie.

Według danych z 2020 roku, Westlake opony znajdują się na 10. pozycji w rankingu największych producentów na świecie

Producent jest aktualnie znaczącym dostawcą opon na terenie ponad 120 krajów. Opony marki Westlake stają się popularne na całym świecie.

Ekonomiczny standard jakości, jaki oferują opony marki Westlake, zaskarbił sobie wiele pozytywnych opinii kierowców, a ich ogólna ocena na temat chińskiego ogumienia wydaje się być przychylna.

Opony Westlake produkowane przy współpracy z ekspertami branży z różnych stron świata. To między innymi inżynierowie z Korei, Japonii, Niemiec czy też Stanów Zjednoczonych przyczyniają się do znacznego wzrostu jakości, przez jaki przeszły opony Westlake.

Wiele lat współpracy przy tworzeniu wysokiej jakości opon i innowacji oraz zaawansowane zaplecze naukowe zaowocowało tym, że opony marki Westlake są dziś bezpieczne, ekologiczne i oferują coraz lepsze osiągi.

Opony Westlake gdzie są produkowane?

Opony na każdy sezon chińskiej firmy Westlake produkowane są w zaawansowanych fabrykach koncernu Hangzhou Zhongce Rubber Company. Koncern produkuje opony w 10 zakładach zlokalizowanych w Chinach i w Tajlandii.

Warto wspomnieć, że duża ilość produkowanych opon Westlake bezpośrednio przekłada się też na sprzedażowy sukces. Wartość sprzedaży, jaką osiągnęły opony chińskiego producenta w 2019 roku sięgnęła zawrotnej kwoty ponad 3,5 miliarda dolarów!

Chiński producent zbierał doświadczenie w bardzo wielu segmentach rynku, dzięki czemu opony marki Westlake są dostępne do szerokiego spektrum pojazdów.

Aktualnie w fabryce chińskiego producenta tworzone jest ekonomiczne ogumienie do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy, motocykli, rowerów, aut dostawczych, a nawet opony do pojazdów rolniczych i ciężarowych.

Czy warto kupić opony Westlake?

Każdy model opon Westlake posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, świadczące o spełnieniu rygorystycznych norm stawianych przez Unię Europejską. Warto wymienić, że opony były nagradzane między innymi przez Departament Transportu (DOT) i Komisję Gospodarczą Europy (ECE).

Chiński koncern uważnie śledzi zmieniające się potrzeby europejskich kierowców. To właśnie pod nich tworzone są opony Westlake, których zadaniem jest zapewniać dobre osiągi w naszym klimacie.

Opony chińskiego producenta zachowują odpowiedni poziom najważniejszych parametrów jezdnych, takich jak dobra przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. Dodatkowo, charakteryzuje je dostępność w niskiej cenie, która pozostaje w dobrym stosunku do oferowanej przez Westlake jakości opon.

Wybór opon Westlake to warte zakupu rozwiązanie dla wielu kierowców, którzy poszukują ogumienia taniego z odpowiednim poziomem najważniejszych parametrów.

Najwyżej oceniane opony Westlake

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.